Продавець АНТИКОР ПРОМПОЛІМЕР розвиває свій бізнес на Prom.ua 15 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
36 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (67) 703-02-64
вул. Зрошувальна, буд. 15, Київ, Україна
o677030264@gmail.com / antikorpolimer@gmail.com
Залишити відгук

Грунтівки

Грунтівки

Ґрунтівкою може бути і сама фарба, розбавлена розчинником. Проте використовувати її в цій якості не дуже економічно, а в багатьох випадках (підготовка під фарбування металевих поверхонь, закріплення основ, що обсипаються, тощо) і не має сенсу. Зазвичай для попереднього покриття використовують спеціальні ґрунтівки - вони містять дешевші пігменти і коштують дешевше, ніж якісні фарби. Їхня зовнішня відмінність — у порівнянні з фарбами рідше і зазвичай створюють матову поверхню, з якої добре зчепляється подальше покриття.

Алкідна ґрунтівка

Це одна з найкращих ґрунтівок під фарбу для необробленого дерева («спучує» структуру дерева) — в результаті виходить ідеальна поверхня для подальшого нанесення більшості оздоблювальних покриттів. Часто використовують сильно пігментовану алкідну ґрунтівку, яка створює напівматову плівку та посилює глибину верхнього кольору. Сохне, як правило, за 12-16 годин.
Єдине суттєве обмеження - такими ґрунтівками не варто покривати штукатурні та гіпсові поверхні, оскільки алкід викликає на них ворсистість.

Акрилова (емульсійна) ґрунтівка

Як і акрилові фарби, така грунтівка застосовна практично для всіх поверхонь (за свіжою та старою штукатуркою, цементом, бетоном, азбестом, деревом, ДВП і ДСП, цеглою). Має привабливі споживчі властивості: практично не пахне, сохне за 2-4 години, розбавляється водою. Не рекомендується таку ґрунтівку використовувати як захисне покриття для чорних металів, оскільки вона не захищає від корозії (згодом на них можуть проступити іржаві плями).

Епоксидна та поліуретанова ґрунтівки

Як правило, це розведені спеціальним розчинником епоксидні та поліуретанові оздоблювальні фарби. У кожного виробника в таких випадках є власний рецепт приготування з них складів для ґрунту (використовуються власні розчинники).

Шелакова ґрунтівка для дерева

Насамперед призначена для ізоляції сучків на зрізах дерев, на яких виступає смола. Може також використовуватися як ізолятор для розчинних у воді морілок. Основа такої ґрунтівки – молочний сік комах, розведений у метиловому спирті.

Ґрунтівки для металу

Основне призначення цих складів – захист металів від передчасної корозії. Причому для різних металів використовуються й відповідні ґрунтівки. Так, для алюмінію використовуються спеціальні грунтівки на цинковій основі або уретанові фарби, які захищають його від покриття «оспинами». Кращою антикорозійною ґрунтівкою для сталі та інших чорних металів є алкідна із вмістом цинку. Причому розрізняють кілька її різновидів: на фосфати цинку - найкраща антикорозійна ґрунтівка під алкідні оздоблювальні фарби; на хроматі цинку - використовується для тих же цілей, але має ширший спектр застосування (підходить для конструкцій, що включають і дерев'яні елементи).
Мідь, латунь і бронзу зазвичай не фарбують — здебільшого такі матеріали з'являються у продажу з заводською обробкою. Якщо їх захисне покриття несподівано почало «злазити», його краще повністю видалити уайт-спіритом. Потім для збереження природно кольору відполірувати та покрити епоксидними або поліуретановими лаками.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner