Продавець АНТИКОР ПОЛИМЕР розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
34 відгуків
o677030264@gmail.com / antikorpolimer@gmail.com
+380677030264

Методи нанесення лакофарбових матеріалів

Методи нанесення лакофарбових матеріалів

09.10.12

Методи нанесення лакофарбових матеріалів.


Існує чотири основних методи нанесення лакофарбових матеріалів:

  • Нанесення пензлем, валиком, тампоном або ракелем.
  • Розпилення, наприклад, пневматичну, безповітряний, з підігрівом, електростатичне.
  • Струменевий обливши, наприклад, занурення, налив, валиком, зворотним валиком.
  • Електроосадження.


Метод нанесення часто диктується споживачем і кожен тип лакофарбового матеріалу готується з урахуванням вимог методом нанесення. Нанесення пензлем або ручним валиком - основний метод нанесення декоративныхстроительных фарб і фарб для поточного ремонту сталевих конструкцій і споруд. Він також важливий при ремонтних роботах в суднобудуванні, хоча при будівництві судів можуть використовуватися інші методи (наприклад безповітряне розпилення).
Нанесення розпиленням - найбільш распростаненный метод. Він використовується при фарбуванні автомобілів на заводах і при повторних фарбуваннях після ушкоджень; у деревообробній промисловості (наприклад, меблевої) і в побуті. Різні види розпилення роблять цей метод нанесення досить поширеним. Методи струменевого обливу в основному застосовуються для листових матеріалів (наприклад, картону) і покриттів для рулонного металу (алюмінію або сталі) на заводі виробнику, де вони дуже цінуються з-за високих швидкостей забарвлення.
Електроосадження як метод забарвлення, одержало широке поширення останнім часом. Воно стало основним методом ґрунтування металевих корпусів автомобілів. Процес фарбування, включає знежирення, фосфатування, електроосадження грунтовки і подальше нанесення розпиленням шпаклівки і верхніх шарів покриття значно підвищив рівень корозійної захисту та зовнішній вигляд покриттів.
Електроосадження можливо у випадках , коли корпус автомобіля є анодом, або катодом. Останнім часом прийнято вважати, що катодне електроосадження забезпечує кращий захист від корозії.